گل پیچ GolPich
مدیركل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی:

هوای تبریز همچنان ناسالم می باشد

هوای تبریز همچنان ناسالم می باشد گل پیچ: مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با اعلان اینکه شاخص آلایندگی در شهر تبریز به 149 رسیده است، اظهار داشت: هوای تبریز همچنان ناسالم می باشد.حسن عباس نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: شاخص کیفیت هوای تبریز امروز روی عدد ۱۴۹ واحد بوده و هوا برای گروههای حساس ناسالم می باشد.
وی اضافه کرد: اگر این شاخص کمی هم رشد کند و به بالای ۱۵۰ برسد، برای تمامی گروههای سنی ناسالم خواهد بود. روز گذشته نیز شاخص آلودگی هوا بالای ۱۰۰ بود که هوا برای گروههای حساس ناسالم اعلام گردید و امروز شاهد دومین روز متوالی آلودگی هوا در کلانشهر تبریز هستیم.
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی سفارش کرد شهروندان با مشارکت عمومی از هرگونه فعالیت منجر به افزایش آلودگی هوا، خودداری کرده و بیماران قلبی و ریوی و سالمندان و کودکان در فضای باز حضور پیدا نکنند.
شاخص آلودگی از صفر تا ۵۰ هوای پاک، از ۵۰ تا ۱۰۰ هوای سالم، از ۱۰۰ الی ۱۵۰ هوای ناسالم برای گروههای حساس بوده و هم چنین از ۱۵۰ الی ۲۰۰ نیز بیان کننده ناسالم بودن هوا برای تمامی گروه ها و شاخص آلودگی بیش از ۲۰۰ نیز وضعیت بحرانی آلودگی هوا را نشان میدهد.


منبع:

1400/08/25
23:10:39
5.0 / 5
221
تگهای خبر: آلودگی , بحران , حفاظ , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل