گل پیچ GolPich

باد شدید در تهران می وزد

باد شدید در تهران می وزد به گزارش گل پیچ مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: امروز كیفیت هوای تهران در غالب مناطق در محدوده سالم و ناسالم برای گروه های حساس است.حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به وضعیت كیفی هوای تهران اظهار نمود: وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز در محدوده بین شرایط سالم و ناسالم برای گروه های حساس است، اظهار داشت: انتظار می رود تا فردا (۲۶ دی ماه) وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط سالم قرار داشته باشد.

وی اضافه كرد: شاخص كیفی هوای تهران درهم اكنون ۱۰۲ و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است همینطور شاخص كیفی هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز ۹۹ و در شرایط سالم بود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران در ادامه شرایط جوی تهران را پیش بینی نمود و اظهار داشت: بر مبنای نتایج پارامترهای هواشناسی پیش بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، با افزایش میزان ناپایداری جوی طی امروز بر سرعت باد افزوده شده است و در بعضی ساعات وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۱ متربرثانیه از سمت نواحی غربی انتظار می رود.

بارش پراكنده در تهران در روز چهارشنبه

به گفته شهبازی، به تدریج فردا از میزان ناپایداری جوی نسبت به روز گذشته كاسته و برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متربرثانیه پیش بینی می گردد. ضمن اینكه با تداوم این شرایط در روز چهارشنبه (۲۷ دی ماه) وزش باد موثر و بارش پراكنده باران در بعضی ساعات دور از انتظار نیست.

پیش بینی كاهش محسوس دمای تهران

این كارشناس شركت كنترل كیفیت هوای تهران در انتها اظهار نمود: دمای تهران طی دو روز آینده كاهش محسوسی خواهد یافت. 

1396/10/25
15:35:44
5.0 / 5
4619
تگهای خبر: باد , بارش , دما , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل