گل پیچ GolPich
مدیر كل مدیریت بحران استانداری خوزستان:

ابعاد ریزگردی خوزستان در نشست با وزیر كشور مورد بررسی قرار گرفت

ابعاد ریزگردی خوزستان در نشست با وزیر كشور مورد بررسی قرار گرفت گل پیچ: اهواز - مدیر كل مدیریت بحران استانداری خوزستان اظهار داشت: در نشستی كه با وزیر كشور برگزار شد، مباحث مهمی همچون؛ پدیده ریزگردها، كمبود منابع آبی و معضل خشكسالی مورد بررسی قرار گرفت.كیامرث حاجی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نشستی كه روز گذشته با حضور وزیر كشور انجام شد، عنوان كرد: در این نشست به مسائل و مشكلات مختلف در حوزه مدیریت بحران در كشور پرداخته شد.
وی اضافه كرد: مهم ترین مشكلات موجود در خوزستان در این زمان همچون؛ معضل خشكسالی، كمبود منابع آبی و پدیده ریزگردها در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.
حاجی زاده خاطرنشان كرد: در این نشست همینطور مبحث ساماندهی ساختار مدیریت بحران كشور هم مطرح شد؛ مدیریت در این حوزه باید جایگاه اصلی خویش را دریابد و تلاش هایی هم برای ارتقای شاخص های موجود در این خصوص انجام بگیرد.
مدیر كل مدیریت بحران استانداری خوزستان با اشاره به اعتبارات ماده ۱۲ ستاد بحران كشور اظهار داشت: یكی مهم ترین موضوعات مطرح شده از مسئولان استانی در این نشست، پیگیری تخصیص صد در صدی اعتبارات ماده ۱۰ و ۱۲ ستاد بحران به خوزستان است.
حاجی زاده اظهار نمود: متاسفانه به دنبال رخ داد حادثه سیل در سال گذشته، حدود ۹۰۰ میلیارد تومان خسارت در استان برآورد شد، اما در این زمان تنها ۳۰ میلیارد تومان از این میزان اعتبار به استان تخصیص داده شد.
مدیر كل مدیریت بحران استانداری خوزستان ادامه داد: استفاده از ظرفیت انجمن های مردم نهاد مبحث بسیار مهمی است كه باید در مدیریت بحران مورد توجه قرار بگیرد؛ در همین راستا باید كوشش كرد تا از این ظرفیت در بحران های مختلف بهره برد. متاسفانه خوزستان به كلكسیونی از حوادث تبدیل گشته است؛ سمن ها می توانند با ورود به این موضوعات شهروندان را همراه با مسئولان در حل مشكلات همراه كنند.
به گزارش گل پیچ به نقل از مهر، در ادامه این نشست كه با حضور جمعی از مسئولان استانی در شامگاه شنبه در وزرات كشور برگزار شد، عبدالرضا رحمانی فضلی ضمن تایید مباحث مطرح شده از جانب مدیر كل مدیریت بحران خوزستان، بر ضرورت رسیدگی و پیگیری جدی دولت بر رفع و حل این مشكلات و كمتر شدن آنها تصریح كرد.

1396/12/28
20:15:07
5.0 / 5
4802
تگهای خبر: آب , منابع , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل