گل پیچ GolPich

تهران خنك می گردد

تهران خنك می گردد گل پیچ: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران از سالم بودن هوای پایتخت طی روزهای پایانی هفته اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا، اظهار كرد: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا حاكی از افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز (۱۶ فروردین) است، همینطور در بعضی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه و بارش خفیف و پراكنده انتظار می رود.

به گفته وی، بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وضعیت كیفی هوای پایتخت طی امروز در شرایط مطلوب است و پیش بینی می گردد این شرایط جوی در روز جمعه (۱۷ فروردین) كمابیش ادامه داشته باشد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه برخی ساعات روز جمعه ( ۱۷ فروردین) همراه با وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی -جنوب شرقی و بارش پراكنده باران باشد.

شهبازی با اشاره به اینكه انتظار می رود وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران در روز پایانی هفته همچنان در شرایط مطلوب قرار داشته باشد، خاطرنشان كرد: با حاكمیت شرایط جوی نسبتا ناپایدار در روز شنبه(۱۸ فروردین) وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۰ متر بر ثانیه و بارش باران طی برخی ساعات دور از انتظار نیست.

وی اضافه كرد: دمای هوای تهران طی دو روز آینده روند كاهشی خواهد داشت.

شهبازی در انتها اظهار داشت: كیفیت هوای هم اكنون پایتخت با شاخص میانگین۵۵ در شرایط سالم می باشد.
1397/01/17
14:25:06
5.0 / 5
5436
تگهای خبر: باد , بارش , كنترل , كیفیت هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل