گل پیچ GolPich
در حاشیه جلسه دولت

كلانتری اعلام نمود: بی اطلاعی هیات چهار نفره دولت از افترا افساد فی الارض فعالان محیط زیست

كلانتری اعلام نمود: بی اطلاعی هیات چهار نفره دولت از افترا افساد فی الارض فعالان محیط زیست گل پیچ: رییس سازمان حفاظت از محیط زیست اظهار داشت: قوه قضائیه در مورد صدور احكام فعالان محیط زیست و جزئیات آن اطلاعاتی به ما نداده است.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، عیسی كلانتری در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره افترا افساد فی الارض برای برخی فعالان محیط زیست، اظهار نمود: این مسئله در هیات چهارنفره ای كه دولت تعیین كرده بود و خانم لعیا جنیدی - معاون حقوقی رئیس جمهوری- هم در آن حضور داشت، عنوان شد كه همه اعلام نمودند كه در این مورد چیزی به ما ابلاغ نكرده اند.

وی با اشاره به اینكه قوه قضائیه در مورد صدور این احكام و جزئیات آن اطلاعاتی به ما نداده است، اظهار داشت: این اتهامات ادعایی است كه به صورت قانونی باید بررسی شود. تقاضای این افترا با بازجو یا دادستان باید باشد. به هر حال اتهامی است كه هنوز ثابت نشده است و جای تاسف دارد.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پاسخ به این سوال كه آیا این افراد تفهیم افترا نشده اند، اظهار داشت: تفهیم افترا هم شده باشند ما اطلاعات دقیقی نداریم چون به ما اطلاعاتی نمی دهند.
1397/08/02
22:01:52
5.0 / 5
4807
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل