گل پیچ GolPich

تهرانی ها امروز هوای پاك تنفس می كنند

تهرانی ها امروز هوای پاك تنفس می كنند گل پیچ: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران از پاك بودن هوای پایتخت طی امروز (۴ آذر) اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده حاكمیت شرایط جوی نسبتا ناپایدار طی امروز (۴ آذر) است، اظهار نمود: در بعضی ساعات امروز بارش باران و وزش باد با بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی - جنوبی انتظار می رود.

وی با اشاره به اینكه این شرایط جوی طی فردا (۵ آذر) كم وبیش ادامه خواهد داشت، خاطرنشان كرد: در بعد ازظهر وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۷ متر بر ثانیه با جهت غالب غربی پیش بینی می گردد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا طی امروز (۴ آذر) وضعیت كیفی هوای اغلب مناطق پایتخت در شرایط مطلوب خواهد بود و انتظار می رود تا فردا بر غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق افزوده شود.

به گفته شهبازی همینطور دمای هوا در تهران تا روز آینده افزایش جزیی خواهد یافت.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۵۵ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان پایتخت هم با شاخص میانگین ۳۰ در شرایط پاك قرار دارد.
1397/09/04
17:43:06
5.0 / 5
4526
تگهای خبر: باد , بارش , دما , كنترل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل