گل پیچ GolPich
با حكم عیسی كلانتری؛

پروین فرشچی بركنار شد

پروین فرشچی بركنار شد به گزارش گل پیچ معاون دریایی سازمان محیط زیست كه با طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان مخالف بود توسط عیسی كلانتری بركنار شد.پروین فرشچی معاون پیشین محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست در گفتگو با خبرنگار مهر، از بركناری اش از این معاونت اطلاع داد.
فرشچی توضیح داد: از امروز دیگر معاون دریایی سازمان محیط زیست نیستم و رئیس سازمان محیط زیست در حكمی این مورد را ابلاغ كرده اند. خبرنگاران محیط زیست قرار بود از امروز (شنبه) تا روز دوشنبه در سفری به استان گلستان و دریای خزر، با فرشچی همراه باشند كه ساعاتی پیش از سفر، به آنان اعلام گردید این سفر «به علل یكسری مشكلات» لغو شده و به زمان دیگری موكول شده است.
گفته می شود دلیل بركناری فرشچی، مخالفت وی با طرح انتقال آب خزر به سمنان بوده كه عیسی كلانتری رئیس سازمان محیط زیست و معاون رئیس جمهور پیگیر آن است. حسن روحانی رئیس جمهور هم بارها اجرای این طرح را خواهان شده است. با این وجود كارشناسان و متخصصان متعددی این طرح را غیراقتصادی، مضر و مخرب محیط زیست دانسته اند.
معاون پیشین محیط زیست ضمن تائید مخالفتش با طرح انتقال آب خزر به سمنان، در مورد دلیل این بركناری اظهار داشت: رئیس هر سازمانی اختیار دارد كه در مورد معاونانش تصمیم بگیرد اما دلیل خاصی بعنوان دلیل اصلی بركناری من عنوان نشده است.

1397/12/13
14:03:14
5.0 / 5
4761
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل