گل پیچ GolPich
پیش بینی وضعیت عتبات عالیات؛

آسمان كربلا نیمه ابری است، دمای ۲۸ درجه در نجف

آسمان كربلا نیمه ابری است، دمای ۲۸ درجه در نجف گل پیچ: هوای كربلا امروز نیمه ابری پیش بینی شده و حداقل دما در كربلا امشب به 23 درجه سانتیگراد خواهد رسید.به گزارش گل پیچ به نقل از مهر، هوای نجف الان نسبتا خوب و دمای هوا ۲۸ درجه سانتیگراد گزارش شده است. امروز آسمان نجف غالبا آفتابی پیش بینی شده و حداكثر دما در گرمترین ساعات به ۳۸ درجه سانتیگراد خواهد رسید. حداقل دما امشب در نجف ۲۳ درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
آسمان كربلا الان نیمه ابری است و دمای هوا ۲۸ درجه سانتیگراد گزارش شده است. هوای كربلا امروز نیمه ابری پیش بینی شده و حداكثر دما در گرمترین ساعات به ۳۷ درجه سانتیگراد خواهد رسید. حداقل دما در كربلا امشب به ۲۳ درجه سانتیگراد خواهد رسید.
آسمان سامراء الان نیمه ابری است و دمای هوا ۲۶ درجه سانتیگراد گزارش شده است. امروز هوای سامراء نیمه ابری پیش بینی شده و حداكثر دما در گرمترین ساعات به ۳۷ درجه سانتیگراد خواهد رسید. حداقل دما در سامراء امشب ۲۲ درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
هوای بغداد الان نسبتا خوب و دمای هوا ۲۸ درجه سانتیگراد گزارش شده است. آسمان بغداد امروز نیمه ابری خواهد بود و حداكثر دما در گرمترین ساعات به ۳۷ درجه سانتیگراد خواهد رسید. حداقل دما در بغداد امشب ۲۲ درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

1398/07/24
00:03:34
5.0 / 5
4275
تگهای خبر: دما , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل