گل پیچ GolPich

اخطار كارشناسان فرانسه درباره آلودگی جدید زیست محیطی

اخطار كارشناسان فرانسه درباره آلودگی جدید زیست محیطی به گزارش گل پیچ كارشناسان محیط زیست با اخطار نسبت به رها كردن زباله های تجهیزات حفاظتی شامل ماسك و دستكش در دریاها اظهار داشتند: بزودی در دریای مدیترانه بیشتر از عروس دریایی، ماسك خواهیم دید.


به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، کارشناسان محیط زیست در فرانسه اخطار دادند: در بحبوحه همه گیری بیماری کووید-۱۹ و استفاده گسترده از تجهیزات حفاظتی، تعداد زباله هایی چون ماسک و دستکش هایی که در دریای مدیترانه رها شده اند رو به افزایش است.
موسسه غیر انتفاعی Operation Mer Propre اعلام نمود: طی ماه های اخیر و در جریان عملیات پاکسازی دریا، غواصان شواهد فزاینده ای از افزایش تعداد تجهیزات حفاظتی رها شده پیدا کرده اند.
در گزارش این موسسه آمده است: در عملیات پاکسازی دریا در کل چندین ماسک پیدا شده اما استفاده از این مواد پلاستیکی که برای مقابله با همه گیری بیماری کووید-۱۹ ضروریست اما به محیط زیست صدمه وارد می نماید می تواند به روند نگران کننده ای اشاره داشته باشد.
یکی از اعضای این موسسه به اقدام دولت فرانسه برای سفارش بیشتر از دو میلیارد ماسک اشاره نمود و اظهار داشت: با عنایت به سفارش دو میلیارد ماسک یک بار مصرف، بزودی آب های دریای مدیترانه مملوء از ماسک می شود و تعداد آن از جمعیت عروس های دریایی در آب های این منطقه فراتر می رود.
به گزارش روزنامه ایندیپندنت، وی ادامه داد: تمامی افراد مسئول هستند تا از بروز آلودگی زیست محیطی جدید جلوگیری نمایند اما این وظیفه بر عهده مقامات و مسؤلان هم هست.
منبع:

1399/04/04
22:25:20
5.0 / 5
2650
تگهای خبر: آب , آلودگی , بیماری , پاكسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل