گل پیچ GolPich

گرگ فراری كرج پیدا شد

گرگ فراری كرج پیدا شد گل پیچ: مدیر مركز نگهداری از حیات وحش پارك چمران كرج اظهار داشت: گرگی كه چند روز قبل از مركز نگهداری پارك چمران فرار كرده بود پیدا شد.


شیردل نوری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: پس از چند روز جستجوی شبانه روزی توسط پرسنل مركز نگهداری از حیات وحش پارك چمران، نیروهای محیط زیست، آتش نشانی و شهرداری، امروز موفق به زنده گیری گرگ فرار كرده از مركز حیات وحش شدیم.
وی افزود: با برمبنای اطلاعات دریافتی از شهروندان، این گرگ در محدوده كلاك ردگیری شد. با شناسایی مسیرهای تردد این حیوان و تله گذاری، بلاخره موفق شدیم با شلیك دارت بیهوشی آنرا زنده گیری نماییم.
وی توضیح داد: خوشبختانه حال این گرگ خوب است و شب گذشته را در مركز حیات وحش پارك چمران سپری و امروز به پارك پردیسان تهران انتقال داده می شود. با تلاش تمامی همكاران خصوصاً ماموران محیط زیست توانستیم بدون هیچ آسیبی این گرگ را زنده گیری نماییم و شهروندان را از نگرانی در بیاوریم.
پیش از این مدیر مركز نگهداری از حیات وحش پارك چمران كرج با اشاره به فرار یك گرگ از این مركز گفته، این گرگ برای شهروندان خطرناك نیست.
شیردل نوری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به اینكه گرگ فرار كرده از این مركز خطری برای شهروندان ندارد، اظهار نمود: این گرگ از زمانی كه دو سه هفته بیشتر نداشت به سبب بیماری به این مركز منتقل شده و مدت ها تحت درمان بود.
وی افزود: گرگ مذكور اهلی است و خطری برای شهروندان ندارد. این گرگ از یك سال پیش در این مركز نگهداری می شد و به زندگی با انسان ها عادت كرده است.
نوری با اشاره به سبب فرار این گرگ اظهار داشت: این گرگ از صدای ماشین سنگینی كه در محوطه این مركز در حال تردد بود ترسیده و فرار كرده است.1397/10/17
14:05:14
5.0 / 5
5182
تگهای خبر: بیماری , تردد , زندگی , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل